Ana Sayfa Gündem 4 Aralık 2021 82 Görüntüleme

Yıl 2005… Nazan Kesal ve babasından karşılıklı harmandalı!

2005 yılında kendisi üzere oyuncu olan Ercan Kesal ile nikah masasına oturan Nazan Kesal, babasıyla karşılıklı harmandalı oynadığı fotoğrafı Instagram’da takipçileri ile paylaştı.
Ünlü oyuncu altına ‘Babam ve Ben…18 Aralık2005″ notunü düştü.
İşte yıldızların evet dediği ‘o anlar’ ve anı ölümsüzleştiren fotoğraflar…

Ünlü çift birinci kere paylaştı: 26 Nisan 1993 resmi tarih!

28 yıllık birlikteliklerini 2015 yılında bebekle taçlandıran Mustafa-Övül Avkıran çifti evlilik yıl dönümlerini toplumsal medyada kutladı.

Düğünden bir fotoğrafı paylaşan Övül Avkıran altına, ’26 Nisan 1993 resmi tarih… İyi günde berbat günde yan yana!’ bildirisini düştü. Oyuncu Mustafa Avkıran ise, ’26 Nisan 1993… İyi günde makus günde…’ notunu yazdı.

Altı yıl evvel oğulları Alaz’ı kucağına alan çift verdikleri röportajda memnunluklarını şu sözlerle tabir etmişti;

Alaz’ın ortanıza katılmasına ne vakit karar verdiniz?
Övül A.: Karar vermek? O denli bir şey yok, sürpriz. Bizim karar verdiğimiz şey hayatımızı hafifletmek, yüklerimizi atmak oldu. Yüklerimizi attığımızda da bu fırsatı kaçırmamalıyız dedik herhalde. Garajistanbul’u devrettik… Onu devrettikten sonra da çeşitli planlarımız vardı, karavan alıp bol bol seyahat etmek üzere. Birinci tatilimizde Alaz geldi. Herkes sanıyor ki bu yaşta çocuk olunca, “Bu saate kadar çalıştılar, ettiler, olmadı, tedavi filan, bu saatte oldu…”

Mustafa A.:Tüp bebek olduğunu düşünüyorlar.

Övül A.: Hatta etrafımızda çocuğu olmayıp da isteyenler kapalı bilinmeyen açıp soruyorlar, “Nasıl yaptınız, bizde de yaş ilerledi ancak, hangi formülle oldu?” diye… “Biraz hafifledik, gerilimi attık oldu” diyoruz.

Mustafa A.: Fakat şunu anladık, sahiden hayatın yüklerini atınca bizatihi geliyor.

ÇOOOK ÖZLEDİM

Perihan Savaş, 1995 yılında hayatını kaybeden eşi Yılmaz Zafer ile nikah fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı.

1 HAZİRAN 1987

Savaş, fotoğrafın altına “1 Haziran 1987 hayatımıza imza attık…Çooook özledim adamım” notunu düştü.

30 NİSAN 1975 BEYOĞLU EVLENDİRME DAİRESİ

Gül Sunal, merhum eşi Kemal Sunal ile evlilik yıl dönümünü Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla kutladı…
Gül Sunal, fotoğrafın altına “30 Nisan 1975 Saat:13.30 Beyoğlu Evlendirme Dairesi… Huzurla uyuyun ben daha buralardayım…” notunu düştü.

45 YILLIK MEMNUNLUK

Belkıs Akkale eşi ile evlilik yıl dönümünü Instagram’da paylaştığı fotoğrafla kutladı. Akkale fotoğrafın altına “Bu gün bizim evlilik yıl dönümümüz..45 yıllık bir mutluluk” notunu düştü.

YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKTI

Kendisinden 33 yaş küçük nişanlısı ile evlilik hazırlığı yapan ve ‘daha evvel bir kere evlendim’ diyen Nuri Alço’nun 1974 yılında Fulden Uras’ın anneannesiyle de nikah masasına oturduğu ortaya çıktı. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Fulden Uras, bilinmeyen evliliğin ayrıntılarını canlı yayında anlattı.
“Anneannem Nuri Alço’yu tanıdığında Nuri Eskişehir’de ilaç teknikeriydi. İstanbul’a gelme sebebi de benim anneannem. Ortalarında yaş farkı var. Nuri Alço benim annemle yaşıttı. Ben çocuktum evlendiklerinde. Benim anneannem dünya görüşü çok açık, 1974 yılında mavi gelinlik giyecek kadar çağdaş bir bayandı. Ben genç kız olduğumda Nuri Alço hala anneannemin eşiydi.”
“Nuri Alço ozamanın ünlü bir şarkıcısına aşık oldu. Bir aldatılma var. Nuri Alço çok inkar etti. Biz ona hiç ‘dede’ demedik, daima ‘Nuri’ dedik. Bir gün Mali’nin programına katıldım. Nuri Alço da vardı. Ben ‘Nuri benim dedem’ dedim. Kuliste ‘kızım niçin söylüyorsun’ diye bana kızdı.”
“Anneannemin vefat ettiği gün Nuri Alço’yu aradık. Tahminen gelmek ister diye. Telefona ağabeyi çıktı. ‘Nuri By-Pass oldu’ dedi. Benim anneanne çok varlıklı bir bayandı. Benim sülalem Nuri Alço’yu kabul ettiyse o da bu evliliği kabul edecek. inkara gerek yok, fotoğraflarla ortada her şey.”
“Sanıyorum ki ortalarında 17-18 yaş var. Anneannem bana ‘Ben bir gün bunu gazeteye vereceğim’ sıkıntısı. Anneannem rahat uyusun. Ben Türkiye’ye söyledim. Nuri Alço’nun birinci evliliği benim anneannem Sevinç Gülle’dir.”

ÇAĞLA ŞIKEL – EMRE ALTUĞ

Yaklaşık 4 yıl inişli çıkışlı bir münasebet yaşayan model Çağla Şikel ile aktör ve müzikçi Emre Altuğ, Sortie’de dünyaevine girdi. Çift, “hayatımızın en özel anıydı” dedikleri nikah merasimini çekilen fotoğrafla ölümsüzleştirdi. Çift 7 yıl sonra ayrılık kararı aldı.

Fotoğraflar : Hürriyet Arşiv

CET DEMİRER – ÖZGE BORAK

Cet Demirer ile Özge Borak bu türlü evlenmişti. Lakin bu memnunluk mazide kaldı.

BARIŞ MANÇO – LALE MANÇO

Sanatçı Barış Manço, üretimci Lale Manço ile nikah masasına oturdu.

BERGÜZAR KOREL – HALİT ERGENÇ

Binbir Gece dizisiyle şöhretin doruğuna çıkan iki ünlü oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, Les Ottomans Otel’de evlendi. Korel, şahitler huzurunda atılan imzanın akabinde bu türlü poz verdi. Çiftin Ali ve Han isminde iki oğlu var.

BURAK HAKKI – SEMA ŞİMŞEK

Podyumların örnek çiftlerinden Burak Hakkı ve Sema Şimşek yakın dostlarının katıldığı düğün merasimi ile 2001 yılında evlendi.
Çift nikah gecesini bu pozla ölümsüzleştirdi. Lakin memnunluk 11 yıl sonra gelen ayrılıkla bozuldu.

COŞKUN SABAH – CEYDA OKAY

Sanatçı Coşkun Sabah, model Ceyda Okay ile Conrad Oteli Havuzbaşı’nda yapılan merasimle dünyaevine girdi. Sabah, merasimin akabinde eşiyle birinci pozunu verdi.. Çift mutabakatlı olarak boşandı

DEMET ŞENER – İBRAHİM KUTLUAY

Model Demet Şener büyük aşk yaşadığı basketbolcu İbrahim Kutluay ile 2005 yılında evlendi. Çift nikahın akabinde basının karşısına geçti. Lakin bu memnunluk arbedeli bir boşanma sürecinden sonra resmi olarak bitti.

DOLUNAY SOYSERT – SİNAN TUZCUOĞLU

Oyuncu Dolunay Soysert kendisi üzere oyuncu olan Sinan Tuzcu ile 2007 yılında evlendi ve bu kare çiftin nikahından çabucak sonra çekildi. Ünlü çift de boşandı.

DEMET AKALIN – OKAN KURT

Demet Akalın büyük aşk yaşadığı işadamı Okan Kurt ile dünyaevine girdi. Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen nikah merasimi öncesi Akalın ve Kurt objektiflerin karşısına geçti. Sorunlu günler yaşayan çift ayrıldı ancak birbirinden kopamadı. Kurt ve Akalın hayatlarına sevgili olarak devam ediyor.

EBRU ŞALLI – HARUN TAN

Ebru Şallı, üç yıl birlikte olduğu Harun Tan’la Swissotel’de düzenlenen bir düğünle 2002 yılında evlendi. Çift mutabakatlı olarak boşandı

HÜLYA AVŞAR – KAYA ÇİLİNGİROĞLU

Hülya Avşar işadamı Kaya Çilingiroğlu ile 1997 yılında Paris’te evlendi. Çift o anı bu türlü ölümsüzleştirdi. Zehra isimli bir kızları olan Çilingiroğlu ve Avşar, 2005 yılında yollarını ayırdı.

EMRE BELÖZOĞLU – TUĞBA GÜREVİN

Fenerbahçeli yıldız futbolcu Emre Belözoğlu bir müddettir birlikte olduğu Tuğba Gürevin ile evlendi. Çift nikahın akabinde bu türlü poz verdi.

EROL EVGİN – EMEL EVGİN

Erol Evgin, kendisi üzere mimar olan okul arkadaşı Emel Evgin ile 28 Şubat 1973’te evlendi. İkili merasim öncesi bu türlü poz verdi.

KAYA ÇİLİNGİROĞLU – FERAYE TANYOLAÇ

İşadamı Kaya Çilingiroğlu uğruna eşinden boşandığı Feraye Tanyolaç ile evlendi. Çift sürpriz nikahı fotoğraf karesiyle ölümsüz kıldı. Lakin onlar da beklenmedik bir biçimde ayrıldı.

GAMZE ÖZÇELİK – UĞUR PEKTAŞ

Oyuncu Gamze Özçelik “Arka Sokaklar” dizisindeki rol arkadaşı Uğur Pektaş ile nikah masasına oturdu. Lakin birliktelik uzun sürmedi. Keyifli günlerden geriye ise el ele çekilmiş bu kare kaldı.

FATİH TERİM – FULYA TERİM

Galatasaray teknik yöneticisi Fatih Terim birinci ve tek evliliğini Fulya Terim ile yaptı.

Buse Terim, bir takipçisinin kendisine gönderdiği ve anne-babasının nikah merasimine ilişkin olan bu kareyi “Anne ve babamın düğün fotoğrafı inanmıyorum, nereden buldunuz?” notuyla sayfasında paylaştı.

HÜLYA KOÇYİĞİT – SELİM SOYDAN

Hülya Koçyiğit ve Selim Soydan 5 Temmuz 1968’de nikah masasına oturdu. İki ünlü ismin düğünü birçok basın kuruluşu tarafından yakından takip edildi. Koçyiğit ve Soydan’ın birinci pozu Ses mecmuasında kapak olarak kullanıldı.

KİBARİYE – ALİ KÜÇÜKBALÇIK

Müzikçi Kibariye kendisinden 19 yaş küçük olan Ali Küçükbalçık ile 1999 yılında nikah masasına oturdu. İşte o geceye ilişkin bir fotoğraf.

MEHMET ALİ ERBİL – MUHSİNE KAMİLOĞLU

Mehmet Ali Erbil, birinci evliliğini Muhsine Kamiloğlu ile yaptı ve bu fotoğraf nikahtan çabucak evvel çekildi.

MEHMET ALİ ERBİL – TUĞBA ERBİL

Şovmen Mehmet Ali Erbil Roma’da uzatmalı aşkı Tuğba Coşkun ile evlendi. Konsolos Hüseyin Doğan’ın kıydığı nikâhta Mehmet Ali Erbil’in şahidi Ertan Ertekin olurken, Tuğba Coşkun’un şahidi ise Seda Sayan’dı. Ali Sadi isminde bir oğulları olan ikili bir mühlet sonra yollarını ayırdı. O günden geriye ise bu fotoğraf kaldı.

MUAZZEZ ABACI – HASAN HEYBETLİ

Ünlü assolist Muazzez Abacı, 1998 yılında boşandığı eşi Hasan Heybetli ile bir sefer daha nikah masasına oturdu. Çift imza atmadan evvel bu pozu verdi.

MUAZZEZ ERSOY – İSMET ÖZHAN

Türk Sanat Müziği’nin güçlü sesi Muazzez Ersoy, kliplerinde rol alan ve Kalbimi Kıra Kıra’ dizisinde birlikte oynadığı model İsmet Özhan’la Malkara’da sürpriz bir evlilik yaptı.

Çift nikahtan sonra objektiflerin karşısına geçti. Lakin memnunluk uzun sürmedi ve ikili yollarını ayırdı.

MUSTAFA SANDAL – EMİNA JAHOVİC

Sanatçı Mustafa Sandal 4 yıl aşk yaşadığı Emina ile 2008 yılında evlendi. Sandal ve Jahovic nikahın akabinde poz verdi. Alakalarını hürmet çerçevesinde sonlandıran çift doğum günü kutlamaları üzere özel günlerde bir ortaya geliyor.

MÜJDE AR – SAMİM KIYMET

Oyuncu Müjde Ar, birinci evliliğini devrin ünlü direktörlerinden Samim Paha ile yaptı. İşte o günlere ilişkin bir kare…

NEBAHAT ÇEHRE – YILMAZ GÜNEY

Oyuncu Nebahat Çehre kendisi üzere oyuncu olan Yılmaz Güney ile 30 Ocak 1967’de nikah masasına oturdu. Bu fotoğraf Yılmaz Güney’in nikah defterini imzaladığı sırada çekildi.

NİHAN AKKUŞ – OKAN BURUK

Yaklaşık iki yıl aşk yaşayan model Nihan Akkuş ile futbolcu Okan Buruk, Swissotel Sultanpark’ta düzenlenen merasimle evlendi. Çift, nikah öncesi kameraların karşısına geçti.

PINAR TEZCAN – KEREM ÖZÇAPKIN

Model Pınar Tezcan iş adamı sevgilisi Kerem Özçapkın ile 2009 yılında evlendi. Çift, atılan imzaların akabinde kameraların karşısına geçti.

PINAR ALTUĞ – YAĞMUR ATACAN

Oyuncu Pınar Altuğ 2008 yılında kendisi üzere oyuncu olan Yağmur Atacan ile nikah masasına oturdu.Altuğ, nikahın akabinde nikah cüzdanı ile poz verdi.

SAFİYE SOYMAN – ZİYA AKARÖZ

Safiye Soyman, Ziya Akaröz ile evlenirken şimdi 13 yaşındaydı.

SEDA SAYAN – ONUR ŞAN

Seda Sayan ile Onur Şan yaklaşık 40 davetlinin katıldığı özel bir nikah merasimi ile evlendi. Aradığı memnunluğu bulamayan Sayan, eşinden boşandı. Evlilikten geriye bu fotoğraf kaldı.

SEDA SAYAN – RIDVAN KILIÇ

Seda Sayan birinci evliliğini 1987 yılında futbolcu Rıdvan Kılıç ile yaptı. Çift nikahın akabinde bu türlü poz verdi.

SEDA SAYAN – SONER YAPÇACIK (1998-1999)

Seda Sayan, tanıştıktan 3 dakika sonra gelen evlilik teklifine “Evet” dedi. Lakin bu memnunluk çok kısa sürdü. Bu Seda Sayan’ın üçüncü evliliği oldu.

TAMER KARADAĞLI – DİLEK BALKAN

Tamer Karadağlı 8 yıldır beraberliğini sürdürdüğü İstek Balkan ile dünya meskenine girdi. Çırağan Sarayı’ndaki düğün merasiminde çiftin nikahını döneminŞişli Belediye Lideri Mustafa Sarıgül kıydı. Memnunluk uzun sürmedi ve çift yollarını ayırdı.

MEHMET ALİ ERBİL – SEDEF ERBİL

Mehmet Ali Erbil , 21 yaşındaki Bilkent Üniversitesi öğrencisi Sedef Altuntaş’la Ankara’da evlendi. Bâtın nikah bu fotoğrafla ortaya çıktı. Bir yıl evli kalan çift sürpriz bir halde boşandı.

SEZEN AKSU – SİNAN ÖZER

Sezen Aksu 10 Temmuz 1981’de oğlu Mithat Can’ın babası Sinan Özer ile evlenmişti. Fakat Özer ve Aksu’nun evliliği uzun sürmedi.

TAN SAĞTÜRK – ALONA ATABERK

Ünlü balet Tan Sağtürk, Alona Ataberk ile Tarabya’daki Fransız Bahçeleri’nde gizlice evlendi. Nikâhı, döneminŞişli Belediye Lideri Mustafa Sarıgül kıydı. Çift birinci pozlarını nikah öncesi verdi.

TUĞÇE KAZAZ – YORGOS SEITARIDIS

Model Tuğça Kazaz, uğruna din değiştirdiği Yunan sevgilisi Yorgos Seitaridis ile kilisede evlendi.Tuğçe Kazaz merasimin akabinde eşiyle dudak dudağa poz verdi. Aşkları olay yaratan çift kısa bir mühlet sonra boşandı.

TÜLİN ŞAHİN – MEHMET ÖZER

Tülin Şahin iş adamı Mehmet Özer ile Swisotel Chalet Bahçede 2005 yılında evlendi.İşte o güne ilişkin bir fotoğraf… Lakin çiftin 12 yıllık evliliklerini sonlandırdı.

O VAKİTLER İSMİ BİLE OBURDU

Muazzez Ersoy ismi şimdi Hatice Yıldız Levent olduğu periyotta birinci evliliğini yaptı. O sırada yalnızca 16 yaşındaydı.

Hürriyet

iletişim : live:.cid.e85adaa203246898
deneme bonusu Ataşehir escort Anadolu yakası escort Bostancı escort ümraniye escort Maltepe escort Kartal escort ankara escort bakırköy escort ataköy escort şirinevler escort bahçeşehir escort escort istanbul
şehirlerarası nakliyat | Eryaman Diş | instagram takipçi satın al
hack forum warez forum hacker sitesi muğla escort fethiye escort bodrum escort marmaris escort göcek escort https://fethiyemugla.com gaziantep escort gaziantep escort izmir escort bedava hesaplar Shell download cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı saricahali.com.tr cami halısı cami halısı cami halısı evden eve nakliyat Bahsegel Rulet Casino Bahigo google.com.tr deneme bonusu deneme bonusu veren siteler bahis siteleri Canlı Maç izle bonus veren bahis siteleri taraftarium24 Selçuksports